Společnost AT Graphic s.r.o. je nástupcem firmy Polygraphic Machines, která se od roku 1999 úspěšně zabývá nákupem, prodejem a později i repasemi použitých polygrafických strojů.

Z tiskařských strojů jsme se specializovali dříve na stroje značek Adast a Polly, které jsme servisovali po celé světě spolu s dodávkami náhradních dílů, ale jak šel čas a firma Adast postupně zanikla, tak jsme museli rozšířit portfolio výrobních značek.

V současnosti kupujeme a prodáváme polygrafické stroje všech světových značek jako HEIDELBERG, MAN ROLAND, KBA, KOMORI, RYOBI, SHINOHARA, BOBST, KOLBUS, MULLER MARTINI atd. 

Jednotlivé reference o prodejích si můžete přečíst v sekci „Aktuality“.V rámci uspokojení zákaznických potřeb na českém a slovenském polygrafickém trhu, jsme postupně rozšířili naše aktivity o krátkodobé i dlouhodobé pronájmy tiskařských a knihařských strojů. více můžete nalézt v sekci „Služby v polygrafii.“
Na základě našich zkušeností a vašich potřeb jsme schopni vybavit polygrafický provoz doslova od A až po Z.

Od poradenství počínající volbou financování, vhodnou volbou vybavení až po jeho inspekci, odzkoušení, nákup, deinstalaci, dopravu, instalaci, dodávku náhradních dílů a servis.

Záleží nám na Vaší spokojenosti a věříme v dobré budoucí obchodní vztahy. ...zkuste to s námi!

Reference & Aktuality

zobrazit vše