Společnost AT Graphic s.r.o. je nástupcem firmy Polygraphic Machines, která se již více než devatenáct let úspěšně zabývá nákupem, prodejem a repasemi použitých polygrafických strojů.

Z tiskařských strojů se specializujeme především na archové ofsetové stroje značek Adast a Polly, které servisujeme po celé Evropě, včetně dodávek náhradních dílů.

Není vyjímkou i vzdálenější servis například v Indii, Uzbekistánu, či zaletět na servis do USA. Největší obrat firmy tvoří obchodování s použitými polygrafickými stroji a to po celém světě. Kupujeme a prodáváme stroje všech světových značek jako HEIDELBERG, MAN ROLAND, KBA, KOMORI, RYOBI, SHINOHARA, BOBST, KOLBUS, MULLER MARTINI atd.

Jednotlivé reference o prodejích si můžete přečíst v sekci „Aktuality“.V rámci uspokojení zákaznických potřeb na českém a slovenském polygrafickém trhu, jsme postupně rozšířili naše aktivity o krátkodobé i dlouhodobé pronájmy tiskařských a knihařských strojů. více můžete nalézt v sekci „Služby v polygrafii.“

Na základě našich zkušeností jsme schopni Vám perfektně vybavit Vaši tiskárnu či obdobný polygrafický provoz doslova od A až po Z.

Od poradenství počínající volbou financování, vhodnou volbou vybavení až po jeho inspekci, odzkoušení, nákup, deinstalaci, dopravu, instalaci, dodávku náhradních dílů a servis.

Záleží nám na Vaší spokojenosti a věříme v dobré budoucí obchodní vztahy. ...zkuste to s námi!

 

Reference & Aktuality

zobrazit vše