Z této oblasti polygrafie jsou naší doménou především řezačky papíru značky Adast Maxima MS.

Tyto řezačky od nás odcházejí s parametry a garancemi nového stroje a splňují všechny potřebné požadavky dle evropských norem. Dodání jakéhokoli dalšího typu stroje z oblasti dokončení tisku či tiskové přípravy dle požadavků zákazníka je samozřejmostí.

Repase ofsetových strojů

Technologický postup repase ofsetového stroje je přesně stanovený a vždy stejný, tj. rozdělání stroje do bočnic, čištění, černění části mechanizmu, výměna ozubených kol, plazmování formového, ofsetového i protitlakového válce, výměna řetezů, nové barevníkové válce, nový lak. Na takto upravený stroj pak poskytujeme záruku jako na stroj nový.

Repase/modernizace řezaček papíru

Repase řezaček papíru spočívá v přetěsnění hydraulického obvodu, výměně opotřebovaných mechanických částí, výměne matic a kamenů, nové elektroinstlalce dle ČSN 60204-1, instalace programového modulu BCP6 a nového laku. Řezačku lze pak ještě opčně dovybavit světelnými clonami bezpečnostní kategorie 4, dle ČSN EN 954-1 a IEC 61496 díl 1 a 2 resp. ČSN EN 61496 a EN 999 či vzduchovým stolem jakýchkoli rozměrů dle požadavků zákazníka (viz. sekce „Výroba linek na zakázku“).

další služby AT Graphic